Grafika, Animacja

Zajęcia kierunkowe na:
– PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
– GRAFIKA WARSZTATOWA
– ANIMACJA
.
Pt 16:00-20:00 , kursy kilkudniowe
.
Szczególną dumą naszej Szkoły jest Projektowanie Graficzne, na które od trzech lat zdobywamy pierwsze miejsce i najwyższą ilość punktów!!!
Mamy też najlepsze spośród szkół poznańskich wyniki na grafikę warsztatową oraz Animację.
.
Naszą misją jest przygotować druzgocący zestaw GRAFIKÓW i ANIMATORÓW na UAP, bezkonkurencyjny na egzaminach!
.
.
Przerabiamy szczegółowo takie techniki jak
– znak graficzny
– plakat
– ilustracja
– tematy pod grafikę warsztatową
– storyboard pod animację
 .
 .
.
DSC02924 WP_20150220_027 WP_20150403_035 kl54
11025700_889901917720259_3484399641435070886_o 11033172_889903837720067_8937274926164184185_n
Picture camera 001
.
Oferujemy jedyne profesjonalne przygotowanie na kierunki związane z grafiką, animacją i designem na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, na ASP w innych miastach, oraz na uczelniach zagranicznych.

Przygotowanie na egzamin kierunkowy na Grafikę Projektową, Animację na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz na ASP w innych miastach. Egzamin polega przede wszystkim na PRACY Z KONCEPTEM, na analizie tematu, dobraniu odpowiedniej, błyskotliwej ale i skondensowanej formy przekazu.  Jest to decydujący etap egzaminów za który otrzymuje się najwyższą ilość punktów! Lekceważenie tego powoduje iż osoby które się nie dostają, odpadają najczęściej właśnie na tym etapie! Zakres materiału jest bardzo szeroki, egzamin należy do jednego z najtrudniejszych i wymaga dużego zaangażowania, czasu oraz pracy aby opanować wymagane zagadnienia. Zajęcia połączone z bogatymi wykładami na temat teorii sztuki współczesnej.
UWAGA – misja Szkoły Rysunku Ventzi sprawdza się na poziomie światowym: Jedyne studio które zasila adeptów wyższych uczelni artystycznych z profesjonalnym, tradycyjnym warsztatem na najwyższym poziomie, to Szkoła Rysunku Ventzi.
Najlepsza szkoła która przygotowuje studentów do Akademii w tradycyjnym warsztacie, według ścisłych zasad. Brytyjskie środowiska biją na alarm w obawie, że artyści z warsztatem na wysokim poziomie są „zagrożeni wyginięciem” z powodu „postępowców walczących z tradycjonalizmem”. Dzięki naszej działalności jest szansa że do tego nie dojdzie, wypuszczamy najlepszą ekipę od postaci, portrecistów i malarzy sztalugowych – podstawa do tworzenia animacji na najwyższym poziomie, o znaczeniu fundamentalnym.
http://wyborcza.pl/1,75475,15644986.html
– 100 % skuteczności nauki
– najwyższa zdawalność na egzaminach
– dla osób początkujących od podstaw
– najlepszy program pod kątem egzaminów
– przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Wykładowcy z Uniwersytetu Artystycznego.

W programie spotkania i zajęcia ze znanymi projektantami.

CONCEPT ART – Przygotowanie do CONCEPT ARTU i digital paintingu.

Jedyne takie zajęcia w Polsce! Szkicowanie na żywo profesjonalnie pozujących modeli pod komiks, animację, gry komputerowe itp.
Również pod grafikę, gry komputerowe, komiks, plakat, ilustrację, concept art itd itp. / SKETCHING – najlepiej przygotowani profesjonalni modele w mieście!

.
KARL LAGERFELD: Tylko nie myśl, że nie umiem posługiwać się komputerem. Wiem wszystko na temat komputerów, iPodów i innych wynalazków. Nie mam jednak czasu, by tego wszystkiego używać. Wolę pracować z moją wyobraźnią. Ona mnie nigdy nie zawiodła.
– Jak wygląda Twoja praca? Twój zwykły dzień?
KARL LAGERFELD: Ranki spędzam w domu. W każdym ze swoich apartamentów mam pokój do pracy. Siadam przy stole i rysuję. Naprawdę dobrze szkicuję, kiedyś chciałem zostać ilustratorem. Wielu projektantów wynajmuje rysowników, ja wolę rysować sam.
.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy